JEZDECKÁ ŠKOLA » Jezdecký kroužek pro děti
Jezdecké kroužky, jezdecké soustředění a letní tábory s výukou jízdy na koni pro děti jsou v roce 2019 spolufinancovány Zlínským krajem

Činnost Jezdeckého klubu byla v roce 2019 podpořena Zlínským krajem a to nejvýznamnější novinkou jakou bylo pořízení nového skokového materiálu – 5 tréninkových překážek a 6 kavalet, které se dají spojovat a kombinovat do různých parkurů v rámci lekcí v jezdeckých kroužcích, na táborech i jezdeckých soustředěních.

V tomto roce proběhlo pololetní, jarní a podzimní jezdecké soustředění. Jarní jezdecké kroužky rozděleny na dva pro začátečníky a středeční pro pokročilé jezdce. V létě proběhly 3 příměstské tábory a 1 tábor pobytový. A na podzim opět běh jezdeckých kroužků dvě skupiny začátečníků a mírně pokročilých, středeční skupina pro pokročilé děti. Již tradičně podzimní kroužky završilo závěrečné setkání dětí a rodičů při divadle dětí o sv. Martinovi s následnou světýlkovou slavností s občerstvením.

„Díky spolufinancování Zlínského kraje se tak v této jezdecké sezóně významně posunul skokový trénink dětí s našimi koňmi a působí tak velkou radost z pokroků v jezdeckých dovednostech dětí našeho klubu“, informovala předsedkyně a cvičitelka jezdectví Michaela Bičová.