JEZDECKÁ ŠKOLA » Jezdecký kroužek pro děti
Jezdecké kroužky, jezdecké soustředění a letní tábory s výukou jízdy na koni pro děti jsou v roce 2021 podpořeny Zlínským krajem

 

V roce 2021 proběhly všechny plánované aktivity Jezdeckého klubu. Jezdecké kroužky jarní i podzimní po 15 i 10 lekcích po třech hodinách, v celkovém rozsahu 270 hodin. Jezdecké soustředění - o jarních prázdninách – 5 denní a 2 denní o podzimních prázdninách. Letní tábory jsme uskutečnili tři příměstské a týdenní pobytový s výukou jízdy na koni. Na závěr jezdecké sezóny jsme uspořádali dvě rouzloučení tradičním závěrečným setkáním dětí a rodičů s divadlem dětí o sv. Martinovi a následnou světýlkovou slavností s občerstvením.

Díky spolufinancování Zlínského kraje jsme tak mohli rozšířit rozsah jezdeckých tréninků pro větší počet dětí i s pomocí dalších instruktorů. Dotace byla využita na výplatu dohod instruktorů jezdeckých kroužků, 7 dní jezdeckých soustředění pro děti a pořádaných táborů pro děti. Zájem dětí o jezdecký sport v posledním roce u nás v klubu významně vzrostl, což může být z důvodu předchozích omezení a rušení sportovních aktivit.

 

 

Jezdecké kroužky, jezdecké soustředění a letní tábory s výukou jízdy na koni pro děti jsou v roce 2020 spolufinancovány Zlínským krajem

 

Činnost Jezdeckého klubu byla v roce 2020 opět podpořena Zlínským krajem.

Rok 2020, který byl rokem omezení i sportovních aktivit. Přestože se omezení dotýkali i sportovních aktivit, zvládli jsme zrealizovat téměř všechny plánované aktivity. Jezdecké jarní i podzimní kroužky musely být rozděleny do menších počtů. Jezdecké soustředění byly zrušeny a nahradili je individuálními lekcemi. Letní tábory proběhly a to všechny 4 turnusy pobytové i příměstské. Tradiční závěrečné setkání dětí a rodičů s divadlem dětí o sv. Martinovi s následnou světýlkovou slavností a občerstvením jsme tentokrát museli oželet z epidemiologických důvodů.

Díky spolufinancování Zlínského kraje jsme tak učinili radost dětem novými jezdeckými softshelkami s výšivkou loga Jezdeckého klubu, když některé aktivity musely být omezovány a nebo zrušeny, informovala předsedkyně klubu Michaela Bičová.