JEZDECKÁ ŠKOLA » Výuka jízdy na koni
Ceník

Výuku jízdy na koni nebo vyjížďku je možné si domluvit na tel.čísle 739 002 069.

Při výuce jízdy na koni se věnuji klientům individuálně dle zakázky, podle toho co očekávají a co se chtějí naučit. Lze se domluvit i na skupinové výuce nebo vyjížďce do terénu, podle jezdeckých dovedností. Při učení využívám metodu instruktážního mentorinku, který lépe podporuje učení se dovednosti ježdění. Ve vztahu ke koním využívám dále metody výuky jezdectví, kdy čerpám mimo jiné z přesvědčení, že kůň je cítící tvor s oprávněnými potřebami, inteligencí a emocemi.

Důležitým prvkem při práci s koňmi je práce ze země, což je základem jak při tréninku koně tak i jezdce.


Ceník:

Začátečníci a mírně pokročilí, děti,

zdokonalovací hodiny pro pokročilé jezdce

Cena zahrnuje využití školního koně, práci cvičitele, využití jízdárny, skokového materiálu, vedení a instruktáž v terénu, na oválu dostihové dráhy.

 

1 výuková hodina: 600,- Kč/50min + 10 min čištění a sedlání koně

výuková dvouhodina: 1100,- Kč/110 min + 10 min čištění a sedlání koně

 

Pokročilí jezdci, vyjížďky do terénu

1 hodina 600,- Kč/60min

2 hodiny 1100,-Kč/120 min

3 hodiny 1600,- Kč/180 min

4 hodiny 2100 Kč/240 min  

5 hodin  2600,-Kč/300min např. vyjížďka na hrad Lukov

 

Předplatné 5 hodin vyjížďky do terénu 2 800,-Kč

Předplatné 10 hodin vyjížďky do terénu 5 500Kč

 

Předplatné 10ti výukových hodin jízdy na koni

10 lekcí: 5 400,- Kč

lekce je vždy 60 min a probíhá v termínu na základě individuální dohody, zahrnuje i výuku práce s koněm ze země, vodění, součástí 10 min nasedlání, nasednutí, dle individuální potřeby a zakázky

 

Předplatné 20ti výukových hodiny jízdy na koni

20 lekcí: 10 800- Kč

jednotlivé lekce probíhají dle individuální dohody po 60 min nebo po 90min až 120 min, celková časová dotace je 20 hodin

10 lekcí probíhá vždy po 60 min, dalších 10 lekcí probíhá po 90 - 120 min

Jezdecké kroužky, jezdecké soustředění a letní tábory s výukou jízdy na koni pro děti jsou v roce 2021 podpořeny Zlínským krajem

V roce 2021 proběhly všechny plánované aktivity Jezdeckého klubu. Jezdecké kroužky jarní i podzimní po 15 i 10 lekcích po třech hodinách, v celkovém rozsahu 270 hodin. Jezdecké soustředění - o jarních prázdninách – 5 denní a 2 denní o podzimních prázdninách. Letní tábory jsme uskutečnili tři příměstské a týdenní pobytový s výukou jízdy na koni. Na závěr jezdecké sezóny jsme se rozloučili tradičním závěrečným setkáním dětí a rodičů s divadlem dětí o příběhu sv. Martina na bílém koni. A následnou světýlkovou slavností s občerstvením, kterou jsme tentokrát pro vysoký počet zúčastněných rozdělili do dvou dnů a děti měli možnost si zahrát divadlo s końmi dvakrát v týdnu.

Díky spolufinancování Zlínského kraje jsme tak mohli rozšířit rozsah jezdeckých tréninků pro větší počet dětí i s pomocí dalších instruktorů. Dotace byla využita na výplatu dohod instruktorů jezdeckých kroužků, jezdeckých soustředění a táborů klubu. Zájem dětí o jezdecký sport a pořádané klubové aktivity v posledním roce u nás celkem vzrostl, možná z důvodu předchozích omezení a rušení sportovních aktivit.

 

 

Napsali o nás: Jezdecké kroužky na Biofarmě Březová a jejich “závěrečná“ se svatým Martinem

 

 

Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 proběhlo závěrečné setkání dětí ze všech tří skupin jezdeckých kroužků. Samotné děti si již tradičně připravily divadlo o sv. Martinovi se světýlkovou slavností na rozloučenou s podzimním blokem výuky jízdy na koni v jezdeckých kroužcích.

Vedoucí jezdeckých kroužků připravila malé občerstvení a krátký proslov, ve kterém poděkovala rodičům, dětem za jezdecké pokroky a za podporu činnosti Jezdeckého klubu Zlínskému kraji. „Díky této podpoře Zlínského kraje jsme pořídili nové školní jezdecké sedlo, které je univerzální a vhodné na drezůru i skokovou přípravu dětí. Dále také například podsedlové dečky, uzdečku, odpocovací deky pro koně, příslušenství k novému sedlu.“ Dále se zmínila o dalších plánech jako je v budoucnu nutnost vybudování zázemí pro děti a kryté jízdárny.

„Touto akcí se podzimní blok jezdeckých kroužků uzavřel, nadále zůstává možnost objednání individuálních lekcí výuky jízdy na koni, která u nás probíhá jak v zimě, tak po celý rok“, sdělila portálu Horní Podřevnicko vedoucí instruktorka jezdeckých kroužků Michaela Bičová

 

 

 

 

Více fotek můžete shlédnout v článku na webu Horního Podřevnicka: www.hornipodrevnicko.cz/clanky

Dárkový certifikát "Den na farmě"

Den u koní


Ta to aktivita začíná v 8:00 hodin a končí v 14:00.

Čeká den společně s námi na farmě, vše potřebné vám vysvětlíme a naučíme pracovat se zvířaty. V rámci dne se zapojíte do krmení a napájení zvířat, čištění stájí, vyvádění na pastvu, dojení, ošetření mléka, přípravy odpoledního krmení a dalších činností.

Součástí je hodinová jízda na koni s výukou.

 

Věci s sebou: vhodné oblečení pro práci na farmě a pevnou obuv.

Cena je 1500,-/1 osoba/ den, 700,- Kč/za 1 osobu ve skupině/den, max 5 osob na 1 den.strong>